زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان، در این مقاله به اطلاع داوطلبان ثبت نام تیزهوشان می رسد.

زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98

تاریخ و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98، برای داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم از روز سه شنبه مورخ 1397/01/28 تا روز چهارشنبه مورّخ 1397/02/05 از طریق پایگاه اینترنتی  ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 به نشانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. توصیه می کنیم که حتما در روز های ابتدایی ثبت نام تیزهوشان 97-98 ثبت نام خود را انجام دهید و ثبت نام را به روز های آخر موکول نکنید تا با مشکلی مواجه نشوید. برای دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 کلیک کنید. ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام می شود. در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 باید بگوییم که این ثبت نام به صورت دو مرحله ای است، در ابتدا داوطلبان آزمون تیزهوشان باید اقدام به ثبت نام آنلاین و اینترنتی نمایند و بعد از آن لازم است هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 را پرداخت نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت فوق الذکر می باشد. نحوه انجام ثبت نام به این ترتیب است که داوطلب پس از ورود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان، اطلاعات فردی خود را وارد نمایند. داوطلبان با توجه به مقطع فعلی، ثبت نام اولیه را انجام می دهند، سپس سامانه ثبت نام تیزهوشان مجددا باز میشود و داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام اولیه، انجام داده اند، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام می نمایند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان یعنی آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان­های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، راس ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1397/03/11 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد. برای شرکت در آزمون تیزهوشان 97-98، لازم است حتما از چند روز قبل از برگزاری آزمون، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98، اقدام نمایید. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، به صورت اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.org.ir می باشد. معمولا نتایج آزمون تیزهوشان بین 4 تا 6 هفته پس از برگزاری آزمون و چند روز بعد از برگزاریآزمون نمونه دولتی اعلام میگردد. داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان می توانند جهت دریافت راهنمایی، برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 وزمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم (ششم ابتدایی)

تاریخ و زمان برگزاری آزمون هماهنگ کشوری تیزهوشان ششم ابتدایی یا در واقع ششم به هفتم، احتمالا در اواخر اردیبهشت ماه 97 می باشد. و 5هفته الی 6هفته پس از برگزاری آزمون، نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اعلام خواهد شد. شرط پذیرش در مدارس تیزهوشان، نمره آزمون است و معدل پایه ششم تاثیری نخواهد داشت.